Loading

Un bărbat în vârstă de 63 de ani a fost reţinut pentru 24 de ore, fiind acuzat că a incendiat două autoturisme, la distanţă de jumătate de ore una de cealaltă, pe două străzi din Bucureşti. În timpul audierilor, individul le-a spus poliţiştilor că a pus focul fără niciun motiv.

Become a Sponsor

Descoperă mai multe la Info24News

Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.

Explore More

Un bărbat de 70 de ani din Arad a murit după ce a fost lovit de tren. Omul traversa şinele pe bicicletă

A ignorat semnalele de la trecerea peste calea ferată şi şi-a pierdut viaţa! Vorbim despre un biciclist de 70 de ani care a vrut să traverseze şinele deşi venea un

Incendiu cu degajări mari de fum, la spitalul Obregia. Un pacient a dat foc unei saltele, o secţie a fost evacuată

Un pacient a aprins o saltea într-un salon al spitalului Obregia din Capitală, provocând degajarea unei cantităţi mari de fum. Secţia a fost evacuată în mai puţin de două minute,

Ministrul Energiei a donat statului 20% din salariu: “4 manageri şi-au redus deja salariile”

"Patru manageri de companii din subordinea ministerului și-au redus deja salariile", a declarat luni ministrul Energiei, Bogdan Ivan, la Observator.