Loading

Mii de locuitori dintr-un cartier din Reşiţa au rămas seara trecută fără curent electric, după ce un şofer a pierdut controlul volanului şi s-a izbit de un stâlp de electricitate. Din fericire, bărbatul care conducea autoturismul a scăpat cu viaţă, însă o localnică a fost la un pas de pericol. La faţa locului au ajuns de urgenţă pompierii militari, dar şi mai mulţi angajaţi de la compania de energie electrică.

Become a Sponsor

Descoperă mai multe la Info24News

Abonează-te ca să primești ultimele articole prin email.

Explore More

Doi hoţi, spargere de un milion de euro în casa unui notar din Suceava. Au fost prinşi după o cursă eşuată, în pădure

Doi bărbați, în vârstă de 35 și 36 de ani, din municipiul Rădăuți, județul Suceava, au fost reținuți sub acuzația că ar fi furat peste un milion de euro dintr-o

“Spionul” cu care o comună din Maramureș prinde oamenii care aruncă gunoiul unde nu trebuie. Cum a fost pedepsit un bărbat

Curățenia în comunitate nu se mai face cu mătura și fărașul, ci cu camera de supraveghere spion.  Este soluţia găsită de autoritățile dintr-o comună din Maramureș, a cărei frumusețe era pătată

Şofer mort după ce două maşini Volkswagen s-au ciocnit frontal în Timişoara. În urma impactului, bucăţi din caroserii au zburat pe şosea

Tragedie, ieri după-amiază, pe DN59 în Timişoara! Atenţie, urmează informaţii cu puternic impact emoţional! Un şofer de 58 de ani a murit, după ce a intrat pe contrasens şi s-a